Błyskawiczna pomoc drogowa Łódź

pomoc drogowa łódźŁódź jest miastem na prawach powiatu i ulokowana jest w centralnej Polsce. Miasto to zasłynęło z rozwoju przemysłu lekkiego. Jeszcze do końca XIX wieku Łódź była traktowana jako ogromna osada fabryczna. Z początkiem XX wieku zaczęła zyskiwać jako miasto będące siedzibą przemysłu. Z kolei w powojennych latach miasto się rozwijało. Powstały między innymi nowe osiedla mieszkaniowe, rurociąg zasilający miasto w wodę z rzeki Pilica. Ponadto miasto rozwinęło się kulturowo. Finalnie wzrosła liczba mieszkańców, a co się z tym wiąże także kierowców.

Łódź wraz z rozwojem motoryzacji stale się rozwija. Do miasta można dostać się autostradą A1 oraz Autostradą A2. A co za tym idzie zdarzają się także nieprzyjemne wypadki czy kolizje wśród kierowców. Kiedy będzie potrzebna laweta Łódź niezawodny będzie warsztat samochodowy PHU Sedan.

Pomoc drogowa Łódź PHU Sedan to holowanie i naprawa samochodów wszystkich marek. Jeżeli wydarzył się wypadek drogowy to w ramach ubezpieczenia OC i AC naprawa jest bezgotówkowa. Auta holowane są autolawetą, która posiada fabryczną zabudowę Algema. Pomoc drogowa wyjeżdża także na drogę ekspresową S8. PHU Sedan można zobaczyć na drogach w takich miejscowościach jak: Łaski, Brzeziny, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Stryków oraz oczywiście Łódź.

Pomoc drogowa to nie tylko usługi z zakresu holowania samochodów do warsztatów. To także usługi, które można wykonać na miejscu. Należą do nich między innymi: awaryjne uruchamianie pojazdów czy dowóz paliwa. Warto o tym pamiętać, gdy niespodziewanie będzie potrzebna pomoc drogowa.

Zepsuło Ci się auto i znajdujesz się w Łodzi lub okolicy? Śmiało dzwoń do PHU Sedan. Laweta, pomoc drogowa, holowanie i wiele więcej. Numer telefonu: 666 451 666.