Meble kuchenne Gdynia

meble kuchenne gdyniaKuchnia jest wyjątkowym miejscem w każdym mieszkaniu. To właśnie tam spędzamy codziennie sporo czasu przygotowując posiłki. Często je później tam spożywamy i zawsze na koniec sprzątamy. Dlatego warto zadbać o jej aranżację. Mieszkańcy Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz okolic Trójmiasta mają wyjątkowe szczęście, ponieważ remont swojej kuchni mogą powierzyć Studiu Mebli Kuchennych 5 Kwadrat.

Salon mieści się w Gdyni na Redłowie w budynku ALTUS – Invest Komfort. Jego najważniejszą misją jest zaaranżowanie kuchni tak, aby odzwierciedlała wyobrażenia o tej idealnej. Żeby tak się stało spotkanie zaczyna się przy filiżance przepysznej kawy i szczegółowej rozmowy. To na jej podstawie w specjalnym programie graficznym CAD Kuchnie powstaje wyjątkowy projekt. Taka wizualizacja uwzględnia nie tylko estetykę, ale także budżet oraz warunki danego miejsca. Po akceptacji architekci przystępują do realizacji projektu.

Studio Mebli Kuchennych 5 Kwadrat Gdynia zajmuje się nie tylko projektem, aranżacją wizualną i rozmieszczenia mebli. Pomogą także w wyborze wszystkich niezbędnych sprzętów elektronicznych, a także szkolą z ich obsługi. Do wyboru są jedynie sprawdzone i pewne marki takich firm jak Bosch i Siemens. Można je obejrzeć i wypróbować w salonie. Dodatkowo oferowane są zlewy i baterie renomowanej firmy Franke.

Kuchnia powinna być wygodna, funkcjonalna i ergonomiczna, dlatego w ofercie znajdują się meble tworzone idealnie na wymiar. Godzą one możliwości techniczne z preferencjami Klientów. Największym atutem mebli jest ich solidność. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Żeby wszystkich o tym zapewnić, firma gwarantuje 5 lat gwarancji do każdego zakupionego zestawu mebli.

Realizowane są trzy modele kuchni: klasyczne, nowoczesne oraz w stylu prestige+. Wszystkie projekty z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających i marudnych Klientów. Kierunek klasyczny charakteryzuje się wyszukanymi materiałami, stylowymi wykończeniami oraz subtelnym zestawieniem dodatków. Z kolei kierunek nowoczesny, jak sama nazwa wskazuje to kompozycją i formą Te odważne zestawy w połączeniu z niezwykłymi materiałami tworzą wyjątkową przestrzeń, która na nowo pozwala zrozumieć minimalizm. Ostatni kierunek prestige+, o ekskluzywnych charakterze, oparty został na asymetrycznych modułach. Z pewnością każdy znajdzie model idealny do swojej wymarzonej kuchni.

Planując remont kuchni koniecznie zapoznaj się z ofertą Studia Mebli Kuchennych 5 Kwadrat. Twoja kuchnia będzie w najlepszych rękach.