Studio 8/8 – architekt wnętrz Wołomin

studio 88Wszystko zaczęło się w 1999 roku w Wołominie oddalonym o około 23 kilometry od Warszawy. Podstawą działalności firmy jest projektowanie wnętrz i aranżacja. Biuro specjalizuje się w projektowaniu mieszkań, pomieszczeń biurowych i restauracji, a także wnętrz domów, loftów, apartamentów, rezydencji i mieszkań. Wszystkie usługi oparte są na umiejętnym kreowaniu przestrzeni, które łączą w sobie nietuzinkowe pomysły. Wprowadzone w życie sprawiają, że miejsce jest funkcjonalne z wyjątkowym klimatem.

Studio 8/8 to grupa kreatywnych architektów z Wołomina, dla których praca to przede wszystkim pasja i ogromna przyjemność. Nie boją się nowych wyzwań i chętnie stawiają im czoła. We wszystkie powierzone im zadania wkładają sporo serca i pasji. Nad każdą realizacją zapewniany jest nadzór autorski. Studio 8/8 kieruje się zasadą czterech kroków: Zrozumienie, Określenie, Projektowanie i Wdrożenie. Żeby uwzględnić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania Klientów uważnie słuchają ich preferencji i gustów. A to wszystko po to, aby przygotowane przez nich realizacje wprowadzały w zachwyt, były funkcjonalne oraz oczywiście bezpieczne.

W każdym projekcie wykorzystywane są najnowsze trendy i duży nacisk na nowe technologie, równoważąc przy tym poziom kosztów. Ponadto sporo uwagi przykładanej jest również do światła. Oświetlenie buduje nastrój oraz pięknie podkreśla walory wykorzystanych materiałów oraz całego wnętrza.

Każde ze zleceń jest ogromnym wyzwaniem, któremu trzeba sprostać, dlatego powierzane jest najlepszym specjalistom. Realizowane są wszystkie koncepcje, które projektowane są zarówno pod małe mieszkania jak i duże rezydencje. Meble wykonane są z materiałów wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów. A wszystkie zaproponowane urządzenia zapewnią idealny komfort w użytkowaniu.

Preferencje Klienta Studia 8/8 są zawsze najważniejsze i w zależności od tego jaki finalnie pomieszczenie ma wyglądać projekt nacechowany jest surowym, minimalistycznym, skandynawskim lub industrialnym designem. A to wszystko po to, aby mieszkało się lub pracowało w wymarzonym pomieszczeniu.